SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

29.09.2021
37
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sunduğunuz hizmet, servis veya ürünü en etkili ve kısa yoldan hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz sosyal medya kanalları ile yeni müşteriler edinebilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir ve kar elde edebilirsiniz. Digibus olarak sahip olduğumuz 5 senelik tecrübe ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sosyal medya stratejisini hazırlıyoruz. Sosyal medya yönetimine en fazla ihtiyaç duyan sektörler:

  • E-ticaret Sektörü
  • İletişim Sektörü
  • Sağlık Sektörü
  • İnşaat & Emlak Sektörü
  • Gıda Sektörü
  • Hizmet Sektörü
  • Turizm Sektörü
  • Kozmetik & Temizlik Sektörü

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Kampanya Yönetimi

Hizmet verdiğiniz iş alanı, ürün veya markanız ile ilgili daha geniş kitlelere ulaşmanız, satın almaya teşvik etmeniz ve marka bilinirliği sağlamanız için kitlesel kaynak kullanımı yöntemiyle kampanya kurguluyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

Ürün, hizmet ve markanızın en iyi şekilde ifade edilmesi için Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Slideshare gibi sosyal medya mecralarına özel bütünlük oluşturan ve dikkat çekici tasarımlar üretiyoruz.

Sosyal Medya İçerik Takvimi ve Stratejisi Oluşturma

Peron Soft olarak ürettiğimiz “Bağlantılar Methodu” sayesinde hedef kitlenize marka, hizmet veya ürünüzü en iyi şekilde anlatacak, ifade edecek ve tanıtacak içerik stratejileri üretiyor ve uyguluyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Daha hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanız için Facebook, Twitter, Google, Youtube, Instagram ve Linkedin mecralarına özel reklamlarınızı kurguluyor ve yönetiyoruz.

Gerçek Zamanlı Pazarlama

Marka, ürün veya hizmetinizin anlık gelişen haber veya olaylara entegre olup daha etkileyici ve hızlı bir şekilde sosyal medyada görünür olması için strateji sosyal medya içeriği üretiyoruz.

Online Kriz Yönetimi

Peron Soft olarak geliştirdiğimiz “Önleyici Faaliyetler” süreci ile sosyal medya üzerinde herhangi bir kriz yaşamadan krizlerin önüne geçiyor ve kriz oluşması durumunda müdahale stratejimizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medyanın ikinci ve en önemli aşamalarından olan müşteri talep ve önerilerine cevap verdiğimiz moderasyon aşamasında hazırladığımız moderasyon kalıpları ve hedef kitleye özel iletişim diliyle sizlere zaman ve müşteri kazandırıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Kurulumu

İşletmenizin yer alması gereken sosyal medya hesaplarınızı ve diğer mecralardaki sosyal medya alan adlarınızı alıp eSEO’ya uygun şekilde optimize ediyor ve ilk tasarım giydirmelerinizi sağlıyoruz.